Кошель тікав з України з нагородою зброєю від президента РФ (доповнено ВІДЕО)

мПід час обшуку у Андрія Кошеля - затриманого екс-топ-менеджера компанії СЄПЕК Сергія Курченка - знайшли клинок з гравіюванням «Служба безопасности Предидента Российской Федерации».

Про це 12 червня повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, інформує «Українська правда».

«Поводимо обшуки у затриманого при спробі виїзду до Польщі співвласника трастового фонду Курченка... Не питання, що ми знайдемо. Питання - хто і за що йому вручив оцей клинок, який щойно знайшли у нього на обшуку. На ньому просто гравіювання «Служба безопасности Предидента Российской Федерации», - заявив Матіос.

«Просто нізащо таке не пишуть і не вручають. Затриманий жив серед нас весь цей час. ... Втікав. Зловили», - додав він.

d21844c-kl3

Зазначимо, що 12 червня під час спроби перетину кордону з Польщею було затримано Андрія Кошеля - колишнього топ-менеджера компанії СЄПЕК Сергія Курченка.

https://youtu.be/y3cVvHkb9MQ

Нагадаємо, що «Ні корупції!» писав про те, що Андрій Кошель, зокрема, був помічений у лобіюванні бізнес-інтересів у Броварах, що на Київщині. Так, компанія ТОВ «Фелікс Трейд», яка отримала від Броварської міської ради виняткове право постачати тепло зі своїх деревних котелень на майже всі соціальні об’єкти в місті – школи, дитсадки і лікарні за майже такою ж ціною, що постачають тепло газові котельні, наближена до учасників бізнес-групи Сергія Курченка.

Попри те, що ТОВ «Фелікс Трейд» належить громадянину В. Гнатюку, переговори від імені фірми з броварською міською владою проводила інша особа – Андрій Петрович Кошель, який «неодноразово здійснював візит до Броварів та контактував з відповідальними чиновниками на предмет спорудження котельні (мова йде про спорудження першої котельні ТОВ «Фелікс Трейд» біля басейну «Купава» – авт.)».

Як повідомляв «Ні корупції!», Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що слідство активно збирає докази незаконних дій для встановлення інших, що перебувають на території України членів злочинної організації В. Януковича, які обов’язково будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

У суботу, 11 травня, Луценко повідомив про перший незаочний арешт високопосадовця часів Януковича – Олександра Сухомлина.