Героя України, який розтринькав 135 державних мільйонів, шукають і досі

cherk-tulub-vechirkackua

Сергій Тулуб. Фото з відкритих джерел

Журналіст Андрій Боєчко у своєму Фейсбук звернувся до Президента України з питанням, чому досі не піймали одного з найодіозніших злочинців Черкащини часів розквіту ПР.

«Ще один "Херой" України, мерзотник і хапуга, звичайний злодій і грабіжник, колишній черкаський губернатор Сергій Тулуб досі перебуває в розшуку наших доблесних силовиків. Нагадаю, в 2014-му цей покидьок просто вкрав з бюджету області 140 мільйонів гривень і втік. Куди саме втік - не знає ніхто. Гроші досі не знайшли. І самого **** також. Зате досі цей ***** є Героєм України. Вам не дивно, пане Президенте?
Мені дуже дивно...», - йдеться у пості журналіста.

Як писав «Ні корупції!», наприкінці лютого 2014 року прокуратура Черкаської області оголосила у розшук тодішнього голову обласної держадміністрації Сергія Тулуба.

cherk-tulub-geroj-medalkyКримінальне провадження, яке стосується розкрадання бюджетних коштів під час будівництва об’єктів соціально-культурної сфери Черкащини, зареєстрували ще у листопаді 2013 року. Проте лише 24 лютого 2014 року тодішній прокурор області Геннадій Дем’яненко повідомив, що до списку підозрюваних потрапив колишній губернатор.

У ході розслідування тоді мали оприлюднити прізвища й інших чиновників, причетних до корупції в рамках державної програми "Будуємо нову Черкащину". За офіційною інформацією, під егідою реалізації програми розкрали майже 135 млн грн. під час будівництва та реконструкції шкіл, садочків, лікарень в області у 2010-2013 рр..

Слідчий вніс клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваному – тримання під вартою. Прокуратура направила запити до прикордонної служби, СБУ, міністерства внутрішніх справ для з'ясування місця перебування Сергія Тулуба.

Як повідомляв "Ні корупції!", керівництво Драбівського району та місцевої школи просить допомоги у 20 млн. грн. на порятунок єдиної у селищі загальноосвітньої школи (ЗОШ). Цю школу-довгобуд шість років тому за часів губернаторства"Сергія Тулуба з популістськими гаслами відкрили попередники.

Вже тоді було відомо про чимало порушень, допущених під час будівництва. Тодішнє керівництво школи та району воліло мовчати про це. Як наслідок, сьогодні у ремонт та добудову потрібно вкинути ще 20 млн. грн. державних грошей.