ФОТО
| |

НАБУ скерувало до суду обвинувальні акти щодо 8 служителів Феміди

dd296c0a9b565c04a429844575109be6fcb41f87Вісім із 15-ти обвинувальних актів, скерованих до суду детективами Національного антикорупційного бюро України разом з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, стосуються представників судової гілки влади.

Про це під час засідання Національної ради з питань антикорупційної політики сказав директор Бюро Артем Ситник, повідомляють у прес-службі НАБУ.

Він нагадав, що під час переатестації працівників юстиції Вища кваліфікаційна комісія суддів України звернулася до НАБУ із запитом про перевірку доброчесності 381-ї особи.

«Аналітичним підрозділом Бюро щодо 235 суддів були сформовані матеріали, які свідчили про можливі корупційні ризики. Після їх передачі до Вищої кваліфкомісії 46 з них відмовились від подальшої атестації та пішли у відставку», – зазначив А.Ситник.

Директор Бюро підкреслив, станом на 8 червня у НАБУ розслідуються 148 кримінальних проваджень, 35-ти особам вже повідомлено про підозру.

Детальніше про результати розслідувань НАБУ дивіться в інфографіці.

rozsliduvannya-nabu-traven-2016_1_0

 

Доданий до: Корупція в Києві, Корупція в цифрах, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії