ФОТО
| |

Судді-мільйонери: звідки у служителів Феміди семизначні статки

Суддя карикатура

43 судді-мільйонери працюють у вищих судах України. Їх Рух ЧЕСНО виявив, аналізуючи сукупний сімейний дохід за 2015 рік суддів Конституційного Суду України, Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вищого адміністративного суду України та Вищого господарського суду України.

Як виявилось, джерела походження суддівських мільйонів дуже різноманітні – спадщина, подарунки, позики,  надходження з інших країн.

Найбільше мільйонерів у Вищому господарському суді України – 16. Друге місце за кількістю багатіїв займає Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ – там виявилось 13 суддів-мільйонерів. На третьому місці з кількістю 10 мільйонерів – Вищий адміністративний суд України.  По двоє мільйонерів виявлено у Верховному Суді України  та Конституційному Суді України. 

До п’ятірки найбагатших увійшли:

Олена КАДЄТОВА, суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Сукупний дохід сім’ї у 2015 році склав 11 765 297 грн. З цих коштів 11 156  622 грн. сім’я судді отримала з США;

Артур ЄМЕЛЬЯНОВ, суддя Вищого господарського суду України. Сукупний дохід сім’ї – 4 601 641 грн. З них 3 000 000 грн становить позика судді.

Ольга ДЬОМІНА, суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Сукупний дохід сім’ї – 4 439 157 грн. З них 3 680 000 грн. сім’я отримала у спадок;

Микола ЗАЇКА, суддя Вищого адміністративного суду України. Сукупний дохід сім’ї – 4 350 810 грн. З них 62 280, 39 грн – пенсійне забезпечення судді;

Наталія БЛАЖІВСЬКА, суддя Вищого адміністративного суду України. Сукупний дохід сім’ї – 4 349 563 грн.

Детальніше про мільйонерів та джерела їхніх статків – у графіках ЧЕСНО.

Судді-мільйонери 1

Судді-мільйонери 2

Судді-мільйонери 3

ЧЕСНО

Доданий до: Блоги, Корупція в Києві, Україна
Теги: ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії