Кабінети полтавських фіскалів обшукали

сУ службових кабінетах Управління Державної фіскальної служби у Полтавській області проведено обшуки. Дозвіл на проведення обшуків надано Печерським судом м. Києва за клопотаннями слідчих Національної поліції України, погоджених процесуальними керівниками Генеральної прокуратури України.

Про це повідомили в управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Ці кримінальні правопорушення стосуються одержання неправомірної вигоди працівниками Державної фіскальної служби за сприяння незаконного відшкодування ПДВ підприємствами України.

У ГПУ додали, що це системний робочий процес, який організований новим Генеральним прокурором Юрієм Луценком, і стосується безпосереднього розкриття злочинів вказаної категорії.

Зазначимо, що цього року в.о.начальника ГУ ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова запевняла, що у відомстві зробили все, щоб попередити корупцію у лавах полтавських фіскалів.

Так, з метою упередження та профілактики вчинення працівниками органів державної фіскальної служби області злочинів у сфері службової діяльності та корупційних правопорушень протягом січня – лютого поточного року працівниками відділу власної безпеки ГУ ДФС у Полтавській області здійснено 187 профілактичних заходів. За результатами службових перевірок винесено 11 офіційних застережень.

За вказаний період органами прокуратури відкрито 4 кримінальних провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2, ст.364, ч.1 ст. 366, ч.1 ст.367 та ч. 4 ст.368 Кримінального кодексу України відносно працівників органів державної фіскальної служби області, які допустили порушення при проведенні контрольно – перевірочних заходів.

Протягом вказаного періоду проведено 18 службових перевірок (розслідувань) за інформацією щодо можливих порушень вимог чинного законодавства працівниками органів державної фіскальної служби області, в тому числі 6 за зверненнями громадян, юридичних осіб. Всі звернення розглянуті вчасно, без порушення термінів. До органів прокуратури для прийняття рішення згідно Закону передано 6 матеріалів службових перевірок.

На адресу керівників підрозділів внесено 7 подань про усунення виявлених перевірками недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 8 працівників органів державної фіскальної служби області, в тому числі 1 звільнено, 3 позбавлено премій.

З метою недопущення прийняття на службу осіб, які в подальшому можуть дискредитувати органи ДФС, проведено перевірку 14 кандидатів. За результатами перевірок, заперечень щодо їх подальшого працевлаштування не було.