ФОТО
| |

Суд скасував арешт і заставу для мера Вишгорода Момота

The Kyiv Pecherskyi District Court considers detention of Vyshgorod Mayor Oleksii Momot arrested on suspicion of a taking a bribe

Олексій Момот. Фото з відкритих джерел

Апеляційний суд Києва скасував арешт і заставу в 5 млн гривень, а також поновив на посаді підозрюваного в хабарництві мера Вишгорода Київської області Олексія Момота.

Про це сказав головуючий у колегії суддів, передають Українські Новини.

“Колегія суддів ухвалила апеляційну скаргу (захисту Момота) задовольнити… у задоволенні клопотання слідчого про відсторонення відмовити”, – сказав він.

Рішення суду активно схвалюють прихильники Момота присутні в залі.

Як повідомляв “Ні корупції!”, у квітні Печерський суд Києва задовольнив клопотання прокуратури Київської області про обрання запобіжного заходу меру Вишгорода Олексію Момоту, якого підозрюють у вимаганні та отриманні хабара, у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 5 мільйнів гривень. Через кілька днів Печерський райсуд відсторонив Момота від виконання обов’язків мера Вишгорода до 15 червня 2016 року.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії