Скандальний екс-ректор податкової Мельник хоче повернути посаду

zzzКолишній ректор Національної податкової академії Петро Мельник, якого звинувачували в хабарництві, за рішенням суду через виконавчу службу відновлюється на посаді.

Про це УНІАН повідомило поінформоване джерело.

«Мельник приніс до Ірпінської виконавчої служби відповідні судові документи для відновлення його на посаді ректора», - сказав співрозмовник агентства.

Мельника було затримано 27 липня 2013 року під час одержання від двох громадян хабарів за вступ їхніх родичів до Національного університету Державної податкової служби. У серпні того ж року він втік з-під домашнього арешту і повернувся в Україну в квітні 2014 року.

24 червня 2014 року Головне слідче управління МВС завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами одержання Мельником хабарів і направило обвинувальний акт до Ірпінського міського суду Київської області.

8 липня, як повідомляв «Ні корупції!», Ірпінський міський суд ухвалив виправдувальний вирок Мельнику. Генеральна прокуратура України вирок оскаржила.

На початку листопада Апеляційний суд Київської області скасував рішення суду, яким було виправдано Мельника. Справу було направлено на новий судовий розгляд.
25 листопада минулого року Генпрокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо Мельника.

Як повідомляв «Ні корупції!», торік екс-ректор Петро Мельник, звинувачений у хабарництві, заявив про намір балотуватися у мери Ірпеня.

Він висунув свою кандидатуру як радник голови правління з питань оподаткування ПАТ «Ірпіньмаш», однак мерського крісла отримати не зміг .