Прокуратура Харківщини хоче повернути Шевелівське водосховище з незаконної оренди

300px-БиопрудПрокуратура Харківської області направила до господарського суду області позов про визнання недійсним договору оренди та повернення державі 108 га Шевелівського водосховища з прибережною зоною.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Як розповів заступник прокурора Харківської області Олег Мельник, розпорядженням голови Балаклійської райдержадміністрації одному з підприємців незаконно передали на 50 років в оренду землі держводгоспу під рибогосподарські потреби.

«Однак голова райдержадміністрації не мав права підписувати таке розпорядження, оскільки передача ділянок водного фонду знаходиться в компетенції обласної державної адміністрації. Більше того, підприємство, у постійному користуванні якого знаходилося водосховище вартістю 502 тис. грн., не давало згоди віддавати його в оренду», - розповів О. Мельник.

У зв’язку з цим прокуратура направила до суду позов з вимогою визнати незаконним розпорядження голови РДА та недійсним договір оренди і повернути водойму.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Київщині облдержадміністрація не дозволила бузнесменам довгостроково орендувати земельну ділянку для ведення водного господарства і розведення риби.