ФОТО
| |

Прокуратура Харківщини хоче повернути Шевелівське водосховище з незаконної оренди

300px-БиопрудПрокуратура Харківської області направила до господарського суду області позов про визнання недійсним договору оренди та повернення державі 108 га Шевелівського водосховища з прибережною зоною.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Як розповів заступник прокурора Харківської області Олег Мельник, розпорядженням голови Балаклійської райдержадміністрації одному з підприємців незаконно передали на 50 років в оренду землі держводгоспу під рибогосподарські потреби.

«Однак голова райдержадміністрації не мав права підписувати таке розпорядження, оскільки передача ділянок водного фонду знаходиться в компетенції обласної державної адміністрації. Більше того, підприємство, у постійному користуванні якого знаходилося водосховище вартістю 502 тис. грн., не давало згоди віддавати його в оренду», – розповів О. Мельник.

У зв’язку з цим прокуратура направила до суду позов з вимогою визнати незаконним розпорядження голови РДА та недійсним договір оренди і повернути водойму.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Київщині облдержадміністрація не дозволила бузнесменам довгостроково орендувати земельну ділянку для ведення водного господарства і розведення риби.

Доданий до: Корупція в Харкові, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії