Працівники виносять їжу з дитячого інтернату

3489_image001«Новини Ладижина» опублікували відео, що його зняли активісти Офіцерського корпусу міста, на якому видно, як працівники Ладижинського інтернату виносять продукти харчування з інтернату, перелазять через паркан та сідають в службовий автомобіль.

Ситуацію прокоментував місцевий громадський активіст Сергій Березюк.

«Нещодавно мені стало відомо про те, що працівники їдальні Ладижинського інтернату періодично виносять продукти харчування з інтернату, причому в великій кількості. Мені повідомили, що черговий винос продуктів харчування буде відбуватись ввечері в суботу, тому я звернувся до Офіцерського корпусу міста Ладижин по допомогу. Інформація підтвердилась, адже працівники інтернату виходили з нього не через головний вхід, а через інший, щоб їх ніхто не бачив, причому перелазили через паркан. На виході з інтернату їх чекав службовий автомобіль. Ми звернулись до Тульчинського відділення поліції звідки виїхала оперативна група, яка відібрала пояснення і найближчим часом відповідно будуть проведені оперативно-розшукові дії. Відповідно ми будемо чекати від директора інтернату пана Мельника проведення внутрішнього службового розслідування та притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників, які розкрадали продукти харчування», - сказав Сергій Березюк.

https://youtu.be/n3Nwd6RPqYA

Як повідомляє «Depo.Вінниця», в ладижинському дитячому будинку-інтернаті «Троянда» знаходиться 147 дітей-інвалідів 4-ої групи з глибокою розумовою відсталістю, хворобою Дауна та ДЦП.

Комірник, дієтсестра, шеф-кухар і кухар інтернату всі звинувачення відкидають.