ФОТО
| |

На Черкащині Держфінінспекція відшкодувала 8 млн. грн. втрат

GROSHI-4444Протягом п’яти місяців цього року співробітники Держфінінспекції в Черкаській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 8,2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 19 досудових розслідувань. У 77 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.
За недотримання законодавства 185 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 31 – до дисциплінарної та матеріальної, 4 осіб звільнено з посад.

«Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму близько 32,5 млн грн.», – йдеться у повідомленні.

Для порівняння, протягом трьох місяців цього року на Черкащині було усунуто порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 6 млн грн.

Як уже повідомляв «Ні корупції!» до бюджетів різних рівнів, протягом січня березня 2016 року, надійшло понад мільйон гривень. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 4,9 млн грн. За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 16 досудових розслідувань.

За фінансові порушення 154 посадові особи притягнули до адміністративної відповідальності, 23 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 осіб звільнено з посад.

Доданий до: Корупція в цифрах, Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії