Лікарі за гроші допомагали призовникам «відкосити» від служби

PM403image001Керівника та лікаря відділення одного з медичних закладів Хмельниччини затримали оперативники Управління захисту економіки, слідства Нацполіції спільно з прокуратурою у службових кабінетах. Вони одержали 2,6 тисяч гривень неправомірної вигоди від батька призовника. На даний час проводяться санкціоновані обшуки за їх місцем роботи та мешкання.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Так, до Управління захисту економіки (УЗЕ) у Хмельницькій області ДЗЕ Нацполіції із заявою про вимагання неправомірної вигоди медичними працівниками звернувся батько 20-ти річного юнака.

Керівник та лікар відділення однієї з лікарень пообіцяли за 2,6 тисяч гривень хабара допомогти його синові уникнути призову на строкову військову службу – видати відповідний висновок про непридатність хлопця до служби.

PM441image005

PM611image003

За вимагання неправомірної вигоди Старокостянтинівською місцевою прокуратурою було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
8 червня, під час одержання неправомірної вигоди оперативники УЗЕ та слідчі слідчого відділу Нацполіції за процесуального керівництва прокуратури затримали 70-річного керівника та 31-річного лікаря у службових кабінетах. Вилучено гроші, які вони отримали від батька призовника за видачу висновку про непридатність сина до строкової військової служби.

PM78image004

PM579image002

Наразі тривають слідчо-оперативні заходи.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Рівному лікар однієї з лікарень обласного центру вимагав та отримав хабар у сумі 4 000 гривень за складання дослідження стану здоров’я призовника, необхідного для відстрочки від служби в армії.