ФОТО
| |

Депутати Київради говорять по мобільному за наш рахунок більше за колег з області

img5retinaДепутати Київської міської ради оплатили з бюджету за послуги мобільного зв’язку майже 20 тисяч гривень, а саме 19 693 грн, з початку року.

Інформація про відповідні трансакції розміщена на Єдиному порталі використання публічних коштів.

Послуги з надання мобільного зв’язку надавала компанія «Київстар».

Нагадаємо, що здійснювати витрати на оплату послуг мобільного зв’язку з бюджету було заборонено урядовою постановою від 01 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

112233

Як уже повідомляв «Ні корупції!», депутати Київської обласної ради (КОР) також користуються мобільним зв’язком за державний кошт.

«Ні корупції!» також писав, скільки коштів із державного бюджету витрачали працівники Адміністрації Президента, Кабінету міністрів та Верховної Ради України до прийняття урядової постанови від 01 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», якою було заборонено здійснювати витрати на оплату послуг мобільного зв’язку.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії