Деканоїдзе буде «воювати» з Мамкою до кінця

На фото Григорій Мамка

На фото Григорій Мамка

Григорій Мамка не буде поновлений на посаді заступника начальника Головного слідчого управління Національної поліції України.

Таку заяву в ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» зробила глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе.

За її словами, поліція вже оскаржила рішення суду, який відмінив переведення Мамки в Донецьку область.

«Будем воевать до конца. Я не буду его восстанавливать в Главном следственном управлении. Найдем механизмы (как его не восстанавливать — прим.ред.). Если вы прочитаете решение суда – там полная анархия. Это была равноправная должность», — запевнила Хатія Деканоїдзе.

Раніше Мамку звільнили, як такого, що не пройшов переатестацію, але він відновився в поліції за рішенням суду. Тоді голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе прийняла рішення про переведення Мамки в Донецьку область.

8 червня Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов Григорія Мамки до Національної поліції та скасував наказ, яким позивача було звільнено з посади заступника начальника Головного слідчого управління – начальника управління Національної поліції України та призначено начальником управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУ Національної поліції в Донецькій області.

В рішенні суду йде мова про те, що порівняння функціональних обов’язків та розміру посадових окладів свідчить про нерівнозначність посади, на яку Мамку Григорія Миколайовича було призначено оскаржуваним наказом.

«Ні корупції!» вже писав про те, як відбувалися судові засідання у справі Григорія Мамки.

«Стара судова система повністю нівелює все те, що ми робили протягом цього часу по очищенню та реформуванню системи поліції», - сказала тоді кореспонденту «Ні корупції!» громадська активістка Катерина Бутко.

Як повідомляв «Ні корупції!", суд поновив на роботі іванківського поліцейського з Київщини, який не пройшов атестацію, та зобов’язав виплатити йому заробіток за вимушений прогул.