На Черкащині через паї селяни перекрили трасу

фото "Вечірня Умань"

фото "Вечірня Умань"

Майже чотири сотні жителів села Ягубець на Черкащині не можуть отримати належні їм земельні ділянки. Кажуть, зверталися до Держгеокадастру, втім, не отримали відповіді. Доведені до відчаю бездіяльністю чиновників люди перекрили автотрасу Умань-Вінниця.

"Сьогодні, з Умані на Вінницю не дістатись. Як заявляють місцеві жителі, так буде доти, поки їм не дадуть приватизувати землю підприємства «Ягубець»" - повідомляє видання "Вечірня Умань".

«Спочатку питання приватизації ми підіймали мирним шляхом, але на сьогодні нам увірвався терпець. Усі сусідні села вже давно розприватизовані й можуть користуватись землею. Якщо ж для нас єдиний спосіб отримати свою землю – це вийти на страйк, я готова перекривати трасу цілий день» - каже місцева жителька Лариса.

Страйкують активісти цивілізовано, пропускаючи автомобілі з маленькими дітьми, швидкі та рейсові автобуси. Але, як стверджує Костянтин Сидорук, голова правління колгоспним підприємством «Ягубець»: «Це тільки попереджувальний страйк, адже люди вже втомились бути заручниками бездіяльності геокадастру. Перекриваючи трасу, ми хочемо достукатись до місцевих органів влади. Якщо ж вони нас не почують, доведеться перейти до радикальніших дій».

cherk-protest-doroga-uman

Як писав "Ні корупції!", на Черкащині місцеві жителі вже неодноразово перекривали трасу, але приводом тоді слугував аварійний стан місцевих доріг.