ФОТО
| |

Миколу Романчука заарештували на 2 місяці

Романчук арешт

Першому заступнику голови Миколаївської ОДА Миколі Романчуку обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб із правом внесення застави в розмірі 5 мільйонів 512 тисяч гривень. 

Таке рішення прийняв у середу Приморський районний суд Одеси, пише “НикВести“.

Суддя  Юрій Кушніренко задовольнив клопотання військової прокуратури і підтримав озвучені аргументи обвинувачів про можливий вплив чиновника на інших свідків.

Після оголошення рішення Романчука у наручниках і з конвоєм вивели із зали суду.

Слід зазначити, що затриманий, якого підозрюють в отриманні великого хабара за дозвіл розробки кар’єра, в суді заявив, що не має грошей на внесення застави. Його адвокати підкреслили, що будуть збирати необхідну суму в друзів і колег Романчука.

Таким чином, посадовця було доставлено до СІЗО.

Як вже повідомляв «Ні корупції», 6 червня суд не зміг обрати запобіжний захід Миколі Романчуку, його з зали суду було направлено до одеської міської лікарні, звідки наступного дня він виїхав до Миколаєва, адже термін перебування під вартою закінчився.

Було побоювання, що Герой України втече. У своєму виступі в суді екс-чиновник заявив, що міг втекти, як радник Миколаївської облради Геннадій Левченко, але не зробив цього, бо хотів розібратися в ситуації.

Крім того, Микола Романчук заперечує свою провину, поясняючи, що не вимагав хабара, а обіцяв допомогти з оформленням документів, тому що це інвестиції й робочі місця. Адвокат підозрюваного запевнив, що Микола Романчук згоден з відстороненням від посади, більше того,  в нього й нема бажання ходити на роботу в Миколаївську ОДА.

Доданий до: Корупція в Миколаєві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії