Миколу Романчука заарештували на 2 місяці

Романчук арешт

Першому заступнику голови Миколаївської ОДА Миколі Романчуку обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб із правом внесення застави в розмірі 5 мільйонів 512 тисяч гривень. 

Таке рішення прийняв у середу Приморський районний суд Одеси, пише "НикВести".

Суддя  Юрій Кушніренко задовольнив клопотання військової прокуратури і підтримав озвучені аргументи обвинувачів про можливий вплив чиновника на інших свідків.

Після оголошення рішення Романчука у наручниках і з конвоєм вивели із зали суду.

Слід зазначити, що затриманий, якого підозрюють в отриманні великого хабара за дозвіл розробки кар’єра, в суді заявив, що не має грошей на внесення застави. Його адвокати підкреслили, що будуть збирати необхідну суму в друзів і колег Романчука.

Таким чином, посадовця було доставлено до СІЗО.

Як вже повідомляв «Ні корупції», 6 червня суд не зміг обрати запобіжний захід Миколі Романчуку, його з зали суду було направлено до одеської міської лікарні, звідки наступного дня він виїхав до Миколаєва, адже термін перебування під вартою закінчився.

Було побоювання, що Герой України втече. У своєму виступі в суді екс-чиновник заявив, що міг втекти, як радник Миколаївської облради Геннадій Левченко, але не зробив цього, бо хотів розібратися в ситуації.

Крім того, Микола Романчук заперечує свою провину, поясняючи, що не вимагав хабара, а обіцяв допомогти з оформленням документів, тому що це інвестиції й робочі місця. Адвокат підозрюваного запевнив, що Микола Романчук згоден з відстороненням від посади, більше того,  в нього й нема бажання ходити на роботу в Миколаївську ОДА.