МВС повернуло 4,5 мільйонів бізнесменам за куплені ще у 98-му авто

270979_0Міністерство внутрішніх справ перерахувало 4,48 мільйонів гривень збитків від інфляції на користь ТОВ «СДТ-Пілот».

Про це свідчить платіжка, розміщена на Єдиному порталі використання публічних коштів.

На початку року Господарський суд міста Києва ухвалив рішення задовольнити позов «СДТ-Пілот» повністю і постановив стягнути з Міністерства внутрішніх справ України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «СДТ-Пілот» 4 484 664 грн. 57 коп. збитків від зміни індексу інфляції та 67 269 грн. 97 коп. витрат по сплаті судового збору.

мвсмвс1

Як повідомляли «Наші гроші»,  у 1998 році МВС підписало з американською компанією «CDTTradingInternationalCo.» договір про придбання спеціалізованих автомобілів на $5 млн. Того ж року фірма поставила 844 легкових автомобілів на суму $3,82 млн., але МВС оплатило покупку лише частково.

У подальшому «CDTTradingInternationalCo.» переуступила право вимагати борг за поставку автомобілів фірмі «Jamat-Invest» (Хорватія), а та, у свою чергу, компанії «Reliable Business International, LLC» (США). Остання у 2004 році зробила переуступку на користь ЗАТ «Компанія «Пілот», правонаступником якого є ТОВ «СДТ-Пілот».

Засновником ТОВ «СДТ-Пілот» є компанія «CDTTradingInternationalCo.» (США). Керівник фірми – Василь Ковтун. «CDTTradingInternationalCo.» є структурним підрозділом концерну «Autocentar Merkur d.d.» (Хорватія).