ФОТО
| |

МВС повернуло 4,5 мільйонів бізнесменам за куплені ще у 98-му авто

270979_0Міністерство внутрішніх справ перерахувало 4,48 мільйонів гривень збитків від інфляції на користь ТОВ «СДТ-Пілот».

Про це свідчить платіжка, розміщена на Єдиному порталі використання публічних коштів.

На початку року Господарський суд міста Києва ухвалив рішення задовольнити позов «СДТ-Пілот» повністю і постановив стягнути з Міністерства внутрішніх справ України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «СДТ-Пілот» 4 484 664 грн. 57 коп. збитків від зміни індексу інфляції та 67 269 грн. 97 коп. витрат по сплаті судового збору.

мвсмвс1

Як повідомляли «Наші гроші»,  у 1998 році МВС підписало з американською компанією «CDTTradingInternationalCo.» договір про придбання спеціалізованих автомобілів на $5 млн. Того ж року фірма поставила 844 легкових автомобілів на суму $3,82 млн., але МВС оплатило покупку лише частково.

У подальшому «CDTTradingInternationalCo.» переуступила право вимагати борг за поставку автомобілів фірмі «Jamat-Invest» (Хорватія), а та, у свою чергу, компанії «Reliable Business International, LLC» (США). Остання у 2004 році зробила переуступку на користь ЗАТ «Компанія «Пілот», правонаступником якого є ТОВ «СДТ-Пілот».

Засновником ТОВ «СДТ-Пілот» є компанія «CDTTradingInternationalCo.» (США). Керівник фірми – Василь Ковтун. «CDTTradingInternationalCo.» є структурним підрозділом концерну «Autocentar Merkur d.d.» (Хорватія).

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії