Голову сільради запідозрили у причетності до незаконного видобутку піску

316На Сумщині перевірять законність видобутку природних ресурсів.

Відповідне доручення дав голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко, повідомляє сайт СОДА.

Губернатор вирішив створити робочу групу для вивчення ситуації в селі Піски Буринського району, де активісти повідомили про факти несанкціонованого видобутку піску.

За словами керівника апарату облдержадміністрації Дмитра Живицького, який перебував із робочою поїздкою в цьому районі, у селі Піски налічується до 5 місць незаконного видобутку піску.

«Пісок з території села вивозиться в промислових масштабах, і з цією проблемою ніхто роками не може нічого зробити, – зауважив Д.Живицький. – Говорили ми із сільським головою, але безрезультатно. Зрозумійте, коли очільник сільради каже, що не знає про 5 місць, де в його селі беруть пісок, і де він, в тому числі, сам його бере, це наводить на певні думки. Виникають навіть підозри про «кришування» сільським головою цього питання».

Слова посадовця підтвердив представник села, громадський активіст Григорій Н., який розповів, що людей залякуваннями змушують мовчати про незаконний видобуток природних ресурсів.

«Я хотів би подякувати активістам за те, що вони підіймають ці проблеми. Нам необхідно створити робочу групу, щоб перевірила всі ці питання. Ми включимо до складу групи громадськість, представників прокуратури, Національної поліції, місцевої адміністрації та депутатів обласної і районної рад», - пообіцяв губернатор.

317

Як повідомляв «Ні корупції!», на Київщині 15 червня обласні депутати заборонили намив піску та вирішили створити робочу групу з розробки плану заходів щодо припинення незаконного видобування піску в області.