Затримано хабарницю із закарпатського Держгеокадастру

яяяСпівробітники Служби безпеки України затримали першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області.

Чиновниця при оформленні 25 гектарів землі під фермерське господарство вимагала від фермера за кожен гектар по тисячі доларів хабара.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної державної адміністрації.

Робилося це під безпосереднім наглядом «смотрящого» від відомства з Києва – мешканця столиці, помічника діючого народного депутата України.

Чиновницю взяли «на гарячому» – в момент отримання хабара. За даним фактом відкрите кримінальне провадження.

«Головне управління Держгеокадастру в Закарпатській області напряму підпорядковується Києву. Ми неодноразово наголошували, що відомство займається махінаціями, поборами і збирає гроші в столицю. Писали з цього приводу звернення в Кабмін України з проханням провести обіцяну децентралізацію й повернути структурні підрозділи, жорстко централізовані в період Януковича, в підпорядкування облдержадміністрацій. Поки нічого не зроблено, корупційні схеми діють і далі (це стосується не тільки Держгеокадастру). Теперішнє затримання – ще один доказ цьому», - прокоментував подію Г.Москаль.

Як повідомляв «Ні корупції!», депутатка Канівської райради на Черкащині погоріла на хабарі в 30 тис. грн., які вона попросила у представника фермерського господарства за допомогу у виділенні в користування земельної ділянки площею 4 га.