ФОТО
| |

Затримано хабарницю із закарпатського Держгеокадастру

яяяСпівробітники Служби безпеки України затримали першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області.

Чиновниця при оформленні 25 гектарів землі під фермерське господарство вимагала від фермера за кожен гектар по тисячі доларів хабара.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної державної адміністрації.

Робилося це під безпосереднім наглядом «смотрящого» від відомства з Києва – мешканця столиці, помічника діючого народного депутата України.

Чиновницю взяли «на гарячому» – в момент отримання хабара. За даним фактом відкрите кримінальне провадження.

«Головне управління Держгеокадастру в Закарпатській області напряму підпорядковується Києву. Ми неодноразово наголошували, що відомство займається махінаціями, поборами і збирає гроші в столицю. Писали з цього приводу звернення в Кабмін України з проханням провести обіцяну децентралізацію й повернути структурні підрозділи, жорстко централізовані в період Януковича, в підпорядкування облдержадміністрацій. Поки нічого не зроблено, корупційні схеми діють і далі (це стосується не тільки Держгеокадастру). Теперішнє затримання – ще один доказ цьому», – прокоментував подію Г.Москаль.

Як повідомляв «Ні корупції!», депутатка Канівської райради на Черкащині погоріла на хабарі в 30 тис. грн., які вона попросила у представника фермерського господарства за допомогу у виділенні в користування земельної ділянки площею 4 га.

Доданий до: Корупція в Ужгороді, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії