У НАБУ оприлюднили результати голосування за Раду громадського контролю

nabu-logo2 червня відбулося Інтернет-голосування за новий склад Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України (НАБУ).

Список із 15 переможців опубліковано на офіційному сайті НАБУ.

«Разом з тим, до НАБУ надійшли ряд звернень про можливий факт «накруток голосів» на користь окремих кандидатів. Ми розуміємо, що входження до складу РГК людей, які могли перемогти нечесним шляхом, підриватиме довіру суспільства до НАБУ.

Відтак, інформація, викладена у зверненнях, буде ретельно перевірена. У разі виявлення порушень у процесі голосування, які могли вплинути на результати, будуть вжиті необхідні заходи - в тому числі, відповідно до Положення про Раду громадського контролю при НАБУ, виключення осіб, на користь яких відбувалося фальшування, зі складу РГК», - йдеться у повідомленні НАБУ.

уу

Роман Маселко (Всеукраїнське об'єднання АВТОМАЙДАН) на своїй сторінці у ФБ у день голосування написав: «НАБУ нарешті набирає обертів. З’явились справи, які здатні завдавати корупції реальних ударів. Мегаважливо, щоб у цей період у НАБУ функціонувала Рада громадського контролю, яка б не дала НАБУ збитись з правильного шляху. <…> Ключовим завданням Ради є участь у конкурсних комісіях, у дисциплінарній комісії, реакція на порушення закону працівниками НАБУ».