Попри урядову заборону, в Київській облраді витрачаються на мобільний зв’язок

smartПопри заборону здійснювати витрати на оплату послуг мобільного зв’язку, яка була введена урядовою постановою від 01 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», Київська обласна рада (КОР) продовжує  закуповувати послуги в операторів мобільного зв’язку «МТС» і «Київстар».

Про це «Ні корупції!» довідався з Єдиного порталу використання публічних коштів.

Суми, витрачені Київською обласною радою на мобільний зв’язок, не великі. Водночас сама витрата на ці цілі суперечить переліку заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету в частині припинення здійснення витрат на оплату послуг мобільного зв’язку.

1234

Нагадаємо, що «Ні корупції!» вже повідомляв, скільки коштів із державного бюджету витрачали працівники Адміністрації Президента, Кабінету міністрів та Верховної Ради України до прийняття урядової постанови від 01 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», якою було заборонено здійснювати витрати на оплату послуг мобільного зв’язку.