НАБУ розслідує чергову справу проти одеського мера

truhanov03_650x410

Мер Одеси Геннадій Труханов. Фото з відкритих джерел

Про нову справу щодо Геннадія Труханова заявив голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник в інтерв’ю, яке опубліковане на офіційному сайті відомства.

Так, на запитання журналіста щодо мера Одеси, чи розпочате розслідування по його офшорах після журналістських публікацій, Артем Ситник відповів наступне:

«Щодо Труханова розслідування триває, і НАБУ не лише перевіряє декларації. Ми ще одне провадження витребовуємо для об’єднання з нашим. Офшори ми перевірили, там плюс – мінус, така сама ситуація, що й по Данилюку [Олександр Данилюк, міністр фінансів України, якого звинуватили у причетності до офшорів – ред.]. Нове розслідування йде в іншому напрямку».

Як повідомляв "Ні корупції!", ім’я одеського міського голови випливло у так званому «офшорному скандалі», адже в панамських документах значиться, що Геннадій Труханов є засновником кількох офшорних компаній, через які гроші виводяться з України. Більше того, саме ці компанії останнім часом виграють тендери на ремонт доріг і інші роботи, гроші на які йдуть з бюджету. Цікаво, що Геннадій Труханов у цих «панамських паперах» фігурує як громадянин Росії. Після оприлюднення цієї інформації керівництво Одеської області звернулося до правоохоронців з вимогою перевірити діяльність одеського мера.