ФОТО
| |

НАБУ розслідує чергову справу проти одеського мера

truhanov03_650x410

Мер Одеси Геннадій Труханов. Фото з відкритих джерел

Про нову справу щодо Геннадія Труханова заявив голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник в інтерв’ю, яке опубліковане на офіційному сайті відомства.

Так, на запитання журналіста щодо мера Одеси, чи розпочате розслідування по його офшорах після журналістських публікацій, Артем Ситник відповів наступне:

«Щодо Труханова розслідування триває, і НАБУ не лише перевіряє декларації. Ми ще одне провадження витребовуємо для об’єднання з нашим. Офшори ми перевірили, там плюс – мінус, така сама ситуація, що й по Данилюку [Олександр Данилюк, міністр фінансів України, якого звинуватили у причетності до офшорів – ред.]. Нове розслідування йде в іншому напрямку».

Як повідомляв “Ні корупції!”, ім’я одеського міського голови випливло у так званому «офшорному скандалі», адже в панамських документах значиться, що Геннадій Труханов є засновником кількох офшорних компаній, через які гроші виводяться з України. Більше того, саме ці компанії останнім часом виграють тендери на ремонт доріг і інші роботи, гроші на які йдуть з бюджету. Цікаво, що Геннадій Труханов у цих «панамських паперах» фігурує як громадянин Росії. Після оприлюднення цієї інформації керівництво Одеської області звернулося до правоохоронців з вимогою перевірити діяльність одеського мера.

 

 

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії