На Львівщині викрили незаконну вирубку на майже 2 мільйони

b1ed72d4_650x410Співробітники Служби безпеки України виявили на державному підприємстві «Буське лісове господарство» факти незаконної вирубки деревини різних порід.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Під час перевірки правоохоронці встановили, що посадові особи лісництва не вживали необхідних заходів з охорони лісового фонду.

Внаслідок недбалості службовців у держлісгоспі відбулася масштабна незаконна вирубка дерев. Профільні фахівці оцінили збитки держави у 1,7 мільйона гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

Як повідомляв ZAXID.NET, у травні начальник екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич заявляв, що перевірка екоінспекції у Буському лісгоспі виявила недостачу 460 кубометрів лісу, які за документами мали бути у лісництві. Орієнтована вартість вирубаних кубометрів лісу становить близько 465 тис. грн. Через ці порушення на десятьох працівників лісгоспу склали адмінпротоколи. Вони повинні сплатити адміністративний штраф розміром 980 грн та відшкодувати вартість незаконно вирубаних дерев - 460 тис. грн.

Також Маланич повідомляв, що усі працівники Білокамінського підрозділу ЛГП «Галсільліс» у Золочівському районі Львівщини звільнились із роботи, дізнавшись, що Державна екологічна інспекція у Львівській області проводитиме перевірку у їхньому лісництві.