ФОТО
| |

На Київщині з обстежених півтисячі об’єктів 42 не мають документів

Ліквідація наслідків трагедії в с.Літочки

Ліквідація наслідків трагедії в с.Літочки

Станом на 2 червня на території Київської області було обстежено 551 місце з масовим перебуванням людей.  42 з них не мають відповідної дозвільної документації.

Про це повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської облдержадміністрації, заступник голови штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася у с. Літочки Броварського району Ігор Аксенов.

«По цих об’єктах усі представники контролюючих організацій складають відповідні акти, але у зв’язку з відсутністю повноважень ми не можемо приймати відповідні заходи реагування», – зазначив Аксенов.

Своєю чергою, керівник ГУ ДСНС України в Київській області Василь Слободяник повідомив, що  проведено перевірки об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення громадян і дітей у Київській області. Станом на 2 червня на Київщині розташовані 133 об’єкти літнього відпочинку та оздоровлення. Перевірено 89 таких об’єктів, обстежено – 43.

Майже в кожного об’єкта є порушення щодо протипожежної безпеки.

«В основному це наступні порушення: не обладнано установки протипожежної автоматики (а якщо і обладнано, то вони знаходяться в неробочому стані); у 42 закладах сигнал від цієї установки не виведений на пульти централізованого спостерігання. Відсутні джерела зовнішнього протипожежного водопостачання на 26 об’єктах, на 22-х – взагалі відсутні такі джерела водопостачання. Електромережа потребує заміни в 60 закладах. Не забезпечені засобами пожежогасіння 83 заклади. За наслідками перевірок до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 28 керівників та посадових осіб. Направлено 1 адміністративний позов до Адміністративного суду щодо застосування заходів реагування»,- зазначив начальник Головного управління ДСНС України у Київській області.

Після розпорядження голови Київської ОДА про перевірку умов для проживання та соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги громадянам, які перебувають у спеціалізованих закладах Київської області, що надають соціальні послуги, ГУ ДСНС України у Київській області, спільно із представниками районних державних адміністрацій, працівниками Національної поліції та інших зацікавлених служб проведено огляди на 195 об’єктах.

«Кожного дня до 16:00 інформація буде поновлюватися, адже робота й досі активно проводиться», – повідомив перший заступник голови штабу.

Як повідомляв «Ні корупції!», депутати Київської обласної ради (КОР) звернулися до Кабінету Міністрів України щодо скасування мораторію на проведення перевірок господарської діяльності підприємств, пов’язаної з масовим перебуванням населення.

«Ця трагічна подія не лише зобов’язує провести повне та всебічне розслідування обставин справи та притягнути до передбаченої законом відповідальності винних у її виникненні осіб, але й зумовлює необхідність вжиття ефективних заходів щодо унеможливлення повторення таких надзвичайних ситуацій у майбутньому», – йдеться у депутатському зверненні.

Броварський районний суд Київської області обрав 40-річному засновнику і власнику приватного пансіонату для літніх людей, в якому загинуло 17 пенсіонерів, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії