Москаль показав документ, який начебто свідчить, що Ющенко – корупціонер

384770682Голова Закарпання Геннадій Москаль оприлюднив перший документ, який начебто має свідчити про причетність екс-президента України Віктора Ющенка до корупції.

Відповідний документ Г.Москаль оприлюднив  на своєму сайті.

«Оприлюднюю перший документ щодо політичної корупції Президента Віктора Ющенка. Надаю для ознайомлення громадськості та Національному антикорупційному бюро України узагальнену інформацію про фінансування «Лікарні майбутнього» крупним бізнесом, тодішніми опозиційними політиками та різними фондами. Загальна сума отриманих грошей – 44,5 мільйони доларів і понад 17 мільйонів гривень (у період правління Ющенка курс гривні до долара був спочатку 5, а потім 8 грн.)

Крім цих благодійників була маса інших, у тому числі простих громадян, які загалом теж внесли величезну суму грошей на будівництво розрекламованої Ющенком дитячої лікарні. У результаті немає ні лікарні, ні грошей. Як юрист, я оцінюю ці «благодійні внески» як хабар Президенту України. За який у будь-якій правовій державі екс-Президент був би притягнутий до кримінальної відповідальності й засуджений. В Україні Ющенко по закону Савченко навіть уже б вийшов на волю», - написав Г.Москаль і додав копію документу.

76dea5f270dc3db51f8eef53251ddb45
Як уже повідомляв «Ні корупції!», у Національному антикорупційному бюро заявили про готовність взяти в роботу заяву Геннадія Москаля щодо можливого незаконного збагачення вищих посадових осіб держави у зв’язку з «передачею влади В.Януковичу», якщо голова Закарпатської ОДА повідомить конкретні факти та обставини, які можуть бути перевірені детективами НАБУ.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», Москаль звинуватив дружину екс-президента Ющенка в тому, що вона начебто причетна до крадіжки грошей з фонду «Україна 3000», що призначалися для будівництва дитячої «Лікарні майбутнього».

Катерина Ющенко спростувала заяву Геннадія Москаля, назвавши її «черговою нісенітницею».