Депутати сільради не шкодували землі для своїх родин

ZEMLYA

Постановами Черкаського районного суду двох депутатів сільської ради Черкаського району визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Депутати сільради у жовтні 2015 року взяли участь у голосуванні щодо надання собі та членам своєї сім’ї у постійне користування земельних ділянок, не повідомивши сесію сільської ради про наявність реального конфлікту інтересів.

Вказані дії Черкаською місцевою прокуратурою кваліфіковані за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів). Санкція статті передбачає накладення штрафу від десяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як повідомляють у прокуратурі Черкаської області, минулого року спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції виявлено та скеровано до суду 87 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення, з яких 72  складено органами прокуратури. Протягом 2 місяців цього року складено 10 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення (прокуратурою – 7, УСБУ – 3).