ФОТО
| |

Депутати сільради не шкодували землі для своїх родин

ZEMLYA

Постановами Черкаського районного суду двох депутатів сільської ради Черкаського району визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Депутати сільради у жовтні 2015 року взяли участь у голосуванні щодо надання собі та членам своєї сім’ї у постійне користування земельних ділянок, не повідомивши сесію сільської ради про наявність реального конфлікту інтересів.

Вказані дії Черкаською місцевою прокуратурою кваліфіковані за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів). Санкція статті передбачає накладення штрафу від десяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як повідомляють у прокуратурі Черкаської області, минулого року спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції виявлено та скеровано до суду 87 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення, з яких 72  складено органами прокуратури. Протягом 2 місяців цього року складено 10 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення (прокуратурою – 7, УСБУ – 3).

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії