ФОТО
| |

У сфері держзакупівель попереджено порушень на 1,5 мільярди

ЗаписатиЗа результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – травня 2016 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили порушення у сфері державних закупівель на загальну суму понад 1,5 млрд. грн.

Зокрема, через виявлені фінансові порушення відмінено понад 340 конкурсних торгів на загальну суму майже 1,4 млрд. грн. Укладених договорів розірвано на загальну суму понад 150 млн. грн.

Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на інформацію, надану Державною фінансовою інспекцією України.

Найбільші результати із попередження порушень під час держзакупівель мають держфінінспекції у Черкаській (555,4 млн. грн., або 36% від суми попереджених порушень по Україні), Одеській (147,9 млн. грн., або 9,6%), Сумській (120,6 млн. грн., або 7,8%), Миколаївській (83,3 млн. грн., або 5,4%) та Чернігівській (75,4 млн. грн., або 4,9%) областях.

Загалом, за результатами аналізу державних закупівель і позапланових перевірок державних закупівель 2015 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили порушення під час закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти на загальну суму 2,7 млрд. грн. Зокрема, за рахунок відміни конкурсних торгів – на суму 1,6 млрд. грн. та шляхом розірвання укладених договорів – на суму 1,1 млн. грн.

Як повідомляв «Ні корупції!», за 5 місяців цього року Дніпропетровська область заощадила на торгах в Prozorro 67 мільйонів гривень. За словами губернатора, це бюджет одного з промислових міст Дніпропетровщини Покрова (колишнього Орджонікідзе) з більш, ніж 40 тисячами населення, або кількох сіл регіону.

Доданий до: Корупція в Києві, Корупція в цифрах, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії