Освітяни Хмельниччини «нагріли» державу на півмільйона

1415976685Під час вивчення фінансової документації одного з відділів Теофіпольської райдержадміністрації (РДА) Хмельницької області прокурорами встановлено факт розтрати бюджетних коштів посадовцями цього підрозділу за попередньою змовою зі службовими особами товариства з обмеженою відповідальністю.

Йдеться про бюджетні кошти, виділені на проведення реконструкції котелень чотирьох навчальних закладів І-ІІІ ступенів Теофіпольського району.

Про це повідомив керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василь Сліпець, інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Так, в ході виконання робіт товариством було встановлено технічне обладнання нижчої вартості, ніж передбачалося умовами укладених договорів. Згідно актів приймання робіт, підписаних посадовими особами відділу РДА та ТОВ, вартість виконаних робіт завищено майже на півмільйона гривень.

За вказаним фактом прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна, вчинена службовою особою шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах).

Матеріали кримінального провадження направлено до територіального відділу поліції для подальшого досудового розслідування.

Як повідомляв «Ні корупції!», на будівництві санвузла у Гоголівській школі Броварського району, що на Київщині, чиновники районного відділу освіти могли вкрасти до 300 тис грн.

З відповідним депутатським запитом до Прокуратури Київської області звертався депутат Київської обласної ради VII скликання Олег Кищук.