Депутатам Львівщини дали 80 тисяч гривень на футбол з колегами

spartakiada_3Львівська обласна державна адміністрація (ЛОДА) виділила управлінню фізичної культури та спорту 79 000 гривень для забезпечення участі збірної команди Львівської області у фіналі Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

Відповідне розпорядження № 337/0/5-16 від 30 травня 2016 року за підписом голови Львіської обласної державної адміністрації О.Синютки розміщено на сайті ЛОДА.

На ці гроші депутати поїдуть бігати, стрибати і грати в шахи у м.Чорноморськ Одеської області.

За інформацією прес-служби Апарату Верховної Ради України з 6 по 11 червня у місті Чорноморську Одеської області відбудеться V Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

Проводитиметься вона з ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства молоді та спорту України, фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Змагатися депутати будуть у таких видах спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

«Проведення спартакіади сприятиме залученню депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, розвитку найбільш популярних видів спорту, а також популяризації здорового способу життя», - йдеться у повідомленні прес-служби ВР.