ФОТО
| |

Депутатам Львівщини дали 80 тисяч гривень на футбол з колегами

spartakiada_3Львівська обласна державна адміністрація (ЛОДА) виділила управлінню фізичної культури та спорту 79 000 гривень для забезпечення участі збірної команди Львівської області у фіналі Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

Відповідне розпорядження № 337/0/5-16 від 30 травня 2016 року за підписом голови Львіської обласної державної адміністрації О.Синютки розміщено на сайті ЛОДА.

На ці гроші депутати поїдуть бігати, стрибати і грати в шахи у м.Чорноморськ Одеської області.

За інформацією прес-служби Апарату Верховної Ради України з 6 по 11 червня у місті Чорноморську Одеської області відбудеться V Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

Проводитиметься вона з ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства молоді та спорту України, фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Змагатися депутати будуть у таких видах спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

«Проведення спартакіади сприятиме залученню депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, розвитку найбільш популярних видів спорту, а також популяризації здорового способу життя», – йдеться у повідомленні прес-служби ВР.

Доданий до: Корупція у Львові, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії