ФОТО
| |

Директор санаторію у Миргороді «не доремонтував» заклад на 1,5 мільйона

mirgorod_znakНа Полтавщині директору санаторію повідомлено про підозру. На підставі фіктивних документів на проведення робіт з бюджету було виділено кошти, однак роботи були виконані не в повному обсязі.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.
Так, працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Полтавській області Нацполіції викрили у злочинній діяльності директора спеціалізованого санаторію.

«За проведення робіт з капітального ремонту ліфтів, реконструкції системи теплопостачання, а також закупівлі медичного обладнання керівник закладу перерахував кошти на рахунки підприємств. Проте, зазначені роботи не виконані у повному обсязі, а медобладнання не встановлено. Однак у актах виконаних робіт зазначено 100 відсоткове їх виконання. Державі завдано збитків на суму понад 1,4 мільйона гривень», – йдеться у повідомленні.

На даний час працівники слідчого відділення Миргородського відділу поліції ГУНП в Полтавській області повідомили посадовцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Керівнику санаторію може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2-х до 5-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та зі штрафом від 4 250 до 12 750 гривень або без такого.

Як уже повідомляв «Ні корупції!», у київських дитячих спеціалізованих санаторіях «Ялинка» та «Салют» знайшли фінансових порушень на загальну суму 5 221, 5 тис. грн.

Доданий до: Корупція в Полтаві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії