Директор санаторію у Миргороді «не доремонтував» заклад на 1,5 мільйона

mirgorod_znakНа Полтавщині директору санаторію повідомлено про підозру. На підставі фіктивних документів на проведення робіт з бюджету було виділено кошти, однак роботи були виконані не в повному обсязі.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.
Так, працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Полтавській області Нацполіції викрили у злочинній діяльності директора спеціалізованого санаторію.

«За проведення робіт з капітального ремонту ліфтів, реконструкції системи теплопостачання, а також закупівлі медичного обладнання керівник закладу перерахував кошти на рахунки підприємств. Проте, зазначені роботи не виконані у повному обсязі, а медобладнання не встановлено. Однак у актах виконаних робіт зазначено 100 відсоткове їх виконання. Державі завдано збитків на суму понад 1,4 мільйона гривень», - йдеться у повідомленні.

На даний час працівники слідчого відділення Миргородського відділу поліції ГУНП в Полтавській області повідомили посадовцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Керівнику санаторію може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2-х до 5-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та зі штрафом від 4 250 до 12 750 гривень або без такого.

Як уже повідомляв «Ні корупції!», у київських дитячих спеціалізованих санаторіях «Ялинка» та «Салют» знайшли фінансових порушень на загальну суму 5 221, 5 тис. грн.