ФОТО
| |

На Рівненщині судитимуть держвиконавця, який чесно зізнався в хабарі

1429185094_0_k__422084За результатами досудового розслідування, проведеного слідчими прокуратури Рівненської області спільно з процесуальними керівниками, до суду скеровано обвинувальний акт стосовно працівника одного із районних відділів Державної виконавчої служби, який вчинив корупційний злочин.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Рівненської області.

Підозрюваний уклав з прокурором угоду про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Встановлено, що державний виконавець одержав у травні 2016 року в службовому кабінеті кошти від громадянина за закриття виконавчого провадження.

Нині цей працівник на підставі ухвали слідчого судді відсторонений від займаної посади.

Держвиконавцю «світить» покарання у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Спіймали працівника виконавчої служби 20 травня 2016 року працівники прокуратури Рівненської області спільно із співробітниками управління захисту економіки у Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

«Встановлено, що службовець вимагав та одержав від громадянина кошти у розмірі 9 тисяч гринень за закриття виконавчого провадження. Неправомірна вигода вилучена в повному обсязі під час огляду місця події», – коментував подію заступник прокурора області Андрій Боровик.

Одразу після затримання хабарника начальник Рівненського обласного територіально управління юстиції Іванна Смачило на своїй сторінці у Фейсбук попередила всіх своїх підлеглих про невідворотність покарання за отримання хабаря.

Записати

Доданий до: Корупція в Рівному, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії