ФОТО
| |

У Черкасах таки будуватимуть московську церкву бюджетним коштом

cherk-cerkva-kaplicia-afganec

Понад два мільйони гривень із місцевих бюджетів витратять на меморіальний комплекс воїнам-афганцям у Черкасах. Як уже повідомляв «Ні корупції!», під приводом добудови меморіалу поруч із пам’ятником планують спорудити церкву Московського патріархату.

Замовником робіт з реконструкції меморіалу має стати комунальне підприємство «Черкасиінвестбуд». Спілка воїнів-інтернаціоналістів, на балансі якої перебував об’єкт, не має змоги добудувати його.

Як зазначив Станіслав Овчаренко, перший заступник міського голови  місцевому інтернет-виданню «Вичерпно», «…на добудову пам’ятника міська рада виділила близько 1 млн грн. 1 млн 300 тис. грн субвенцію до міського бюджету дала обласна рада. На сьогодні йде коригування проекту, після якого будуть проводитись будівельні роботи».

Усього у бюджеті Черкас на соціально-економічний розвиток міста передбачено 363 мільйони, з них лише 105 тисяч гривень було закладено на реконструкцію пам’ятника загиблим в Афганістані та інших локальних конфліктах у єдиному меморіальному комплексі по бульвару Шевченка. Втім, це було на початку цього року, в лютому.

Як уже писав “Ні корупції!”, ще у 2008 році із міського бюджету виділили 120 тисяч грн. на розробку проекту будівництва меморіальної церкви. 200 тисяч повинна була додати обласна адміністрація. Ще 250 тис. – міська рада. Однак цих 450 тисяч гривень ніхто не бачив.

“За попередніми обрахунками, будівництво церкви коштуватиме близько двох мільйонів гривень. Хоча, як зауважили у міській спілці ветеранів Афганістану, вони сподіваються вкластись у меншу суму, оскільки значний обсяг робіт виконуватимуть самі ж члени спілки, які висловили ініціативу допомогти у зведенні церкви”, – йдеться у повідомленні, оприлюдненому на офійному сайті Черкаської міської ради.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії