Трьох підозрюваних у розкраданні землі на Броварщині взяли під варту

1372780839_nezakonnaya-arendaУ п’ятницю, 27 травня, за клопотанням детективів Національного антикорупційного Бюро, погодженим із прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, обрано запобіжний захід для трьох учасників корупційної схеми з розкрадання державної землі у Київській області вартістю понад 50 млн грн.

Про це йдеться на сайті Національного антикорупційного бюро.

Щодо підозрюваних обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі: 4 мільйони грн ¬ для колишнього керівника Управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в Броварському району, та по 3 мільйони гривень – для директора землевпорядної організації й голови правління місцевого садового товариства.

Як уже повідомляв «Ні корупції!», у Броварах НАБУ викрило земельну схему на 50 мільйонів гривень. Екс-керівник Управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Броварського району, директор землевпорядної організації та керівник одного із місцевих садівничих товариств підозрюються в організації привласнення земель загальною площею понад 20 га, розташованих в інвестиційно привабливих місцях Київської області (ч.5 ст. 191 КК України). Ринкова вартість ділянок перевищує 50 мільйонів гривень.

За інформацією видання «Трибуна.Бровари», йдеться про територію, яка знаходиться уздовж дороги, що йде від Чернігівської траси на с. Літки. Голова правління місцевого товариства, якого було затримано, Ткаченко Олег Вікторович – керівник Громадської організації (садівниче товариство) «Родзинка».

«Схема афери була така: землі, які знаходяться у власності Богданівської сільради, офіційно роздавали безкоштовно, за простою заявою до неї, насправді ж,  продавали за готівку - по 70 тис. грн. за одну ділянку; гроші по документах ніде не проходили, а спрямовувались у кишені приватних осіб; коли ж «свої» підставні особи закінчилися, вирішили спробувати діяти масштабніше, прокрутивши схему на людях не з вузького кола, на чому й прогоріли. Не виключено, що таких кооперативів могло бути й більше», - стверджує видання.