Землю, на якій незаконно розмістили газозаправку, повернули київській громаді

Заправка КрайняГосподарський суд міста Києва задовольнив позовні вимоги Київської місцевої прокуратури №3 та зобов'язав приватне товариство повернути з незаконного користування земельну ділянку на вул. Крайній у Деснянському районі столиці, вартість якої складає понад півмільйона гривень.

Як повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва, столичне підприємство, не маючи жодних правовстановлюючих документів, використовувало вказану ділянку для розміщення та експлуатації автомобільних газозаправочних пунктів.

Зважаючи на грубе порушення закону та інтересів територіальної громади, прокуратура звернулась до Господарського суду з вимогою звільнити земельну ділянку та повернути її місту.

Суд визнав обґрунтованими доводи прокурора про безпідставне використання землі приватною структурою та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

За інформацією депутата Київради Олександра Пабата,  на території столиці розташовано понад сотню  незаконних ГАЗС,  які працюють без належно оформлених документів.  Найбільша кількість нелегальних газових заправок у Святошинському та Дарницькому районах – по 23. 17 нелегалів виявили у Подільському районі, 12 – у Солом'янському, по 13 – у Дніпровському, Деснянському, Оболонському районах. У Голосіївському, Шевченківському та Печерському – всього по 5 ГАЗС, у яких не все в порядку з документами.