В Одесі на великому хабарі спіймали працівника поліції

КЦ 1

За повідомленням прес-центру СБУ в Одеській області, правопорушник, який працює в одному з райвідділів поліції регіону, вимагав від кількох директорів приватних автотранспортних компаній хабар у розмірі 75 тисяч гривень. За це він обіцяв вирішити питання щодо припинення вигаданих ним перевірок комерційної діяльності підприємців. Хабарник був затриманий працівниками СБУ спільно з прокуратурою в службовому кабінеті під час отримання першого траншу в розмірі 15 тисяч гривень.

n_1042_22923010

Фото з сайту Управління СБУ в Одеській області

Наразі тривають слідчі дії, встановлюються інші особи, що можуть бути причетними до злочину. ЗМІ з посиланням на активіста «Люстраційного комітету Одеси» Костянтина Цховребашвілі повідомляють про те, що ім’я хабарника  В’ячеслав Вовк, він є капітаном поліції Хаджибеївського райвідділу Одеської області.

КЦ 2

В Одесі останнім часом відбулася ціла низка  гучних затримань високопосадових правоохоронців. У минулому році було «на гарячому» затримано начальника Одеського міськуправління УМВС України в Одеській області Олега Макуху.

Як повідомив військовий прокурор Анатолій Матіос, хабарник отримав неправомірну вигоду в розмірі 20 тисяч доларів США за незаконне сприяння у вирішенні корпоративного конфлікту та встановлення контролю за майном. На цій посаді Олег Макуха протримався лише місяць.

Пізніше Анатолій Матіос повідомив, що на робочому місці правоохоронця було знайдено російську символіку. В жовтні 2015 року обвинувальний акт щодо Макухи було направлено до суду.