ФОТО
| |

В Одесі на великому хабарі спіймали працівника поліції

КЦ 1

За повідомленням прес-центру СБУ в Одеській області, правопорушник, який працює в одному з райвідділів поліції регіону, вимагав від кількох директорів приватних автотранспортних компаній хабар у розмірі 75 тисяч гривень. За це він обіцяв вирішити питання щодо припинення вигаданих ним перевірок комерційної діяльності підприємців. Хабарник був затриманий працівниками СБУ спільно з прокуратурою в службовому кабінеті під час отримання першого траншу в розмірі 15 тисяч гривень.

n_1042_22923010

Фото з сайту Управління СБУ в Одеській області

Наразі тривають слідчі дії, встановлюються інші особи, що можуть бути причетними до злочину. ЗМІ з посиланням на активіста «Люстраційного комітету Одеси» Костянтина Цховребашвілі повідомляють про те, що ім’я хабарника  В’ячеслав Вовк, він є капітаном поліції Хаджибеївського райвідділу Одеської області.

КЦ 2

В Одесі останнім часом відбулася ціла низка  гучних затримань високопосадових правоохоронців. У минулому році було «на гарячому» затримано начальника Одеського міськуправління УМВС України в Одеській області Олега Макуху.

Як повідомив військовий прокурор Анатолій Матіос, хабарник отримав неправомірну вигоду в розмірі 20 тисяч доларів США за незаконне сприяння у вирішенні корпоративного конфлікту та встановлення контролю за майном. На цій посаді Олег Макуха протримався лише місяць.

Пізніше Анатолій Матіос повідомив, що на робочому місці правоохоронця було знайдено російську символіку. В жовтні 2015 року обвинувальний акт щодо Макухи було направлено до суду.

 

 

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії