ФОТО
| |

СБУ і прокуратура спільно затримали працівника СІЗО, але суму хабара вказали різну

Записати1Працівниками прокуратури Київської області спільно зі співробітниками Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ у місті Києві та Київській області затримано оперативного працівника – майора внутрішньої служби Київського СІЗО при отриманні неправомірної вигоди у розмірі 4 тис. грн.

Про це повідомляє сайт прокуратури Київської області.

Вказані кошти правоохоронець отримав від громадянина за пронесення на територію СІЗО заборонених речей, а саме: SIM-карток, мобільних телефонів, алкогольних напоїв та згортка з речовиною, зовні схожу на психотропну речовину – амфетамін.

Після отримання грошей правопорушника затримано за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією усього майна.

Наразі проводиться комплекс необхідних слідчих та інших процесуальних дій.

tucishi

lesit

amfet

amfeyamin

Записати

Водночас у Службі безпеки України повідомили, що затриманий працівник СІЗО – черговий помічник начальника Київського слідчого ізолятора.

Також у СБУ повідомили, що затримали хабарника під час одержання неправомірної вигоди у сумі п’ять тисяч гривень.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії