Прокуратура завела справу на “тютюнових дипломатів”

Контрабандний товар. Фото зі сторінки podrobnosti.ua

Контрабандний товар. Фото зі сторінки podrobnosti.ua

Проти посадовців, які працюють у МЗС Словаччини, порушено кримінальне провадження через причетність до контрабанди цигарок. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області. Посадовців звинувачують у зловживанні службовим становищем та підробці документів.

Правоохоронці пояснюють, що українські працівники МЗС Словаччини намагались провезти на територію ЄС партію тютюнових виробів під виглядом службової пошти, яка не підлягає перевірці згідно з Віденською Конвенцією.

“24 канал”

Довідка “Ні корупції!”

Як ми інформували, міністерство закордонних справ ухвалило рішення відкликати до України із закордонного відрядження першого секретаря посольства України в Словаччині Оксану Ліщишин, яка стала фігурантом скандалу з контрабандою цигарок. Про це заявив “Європейській правді” інформований співрозмовник в МЗС.

В міністерстві також підтверджували раніше оприлюднену інформацію “Європейської правди” про те, що Ліщишин несподівано пішла у відпустку.

“Ні корупції!” також повідомляв, що глава МЗС України Павло Клімкін пообіцяв: розслідування всіх обставин за фактом спроби незаконно вивезти з України велику кількість цигарок під виглядом дипломатичного вантажу буде проведено в найкоротші терміни.

Контрабандні цигарки в якості дипломатичного вантажу намагався вивезти з країни чоловік першого секретаря посольства України у Словаччині Оксани Ліщишин. Про це повідомлялося на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.