На Черкащині повернули державі майновий комплекс вартістю 1,6 млн. грн.

cherk-smila-elektroprom-dak

Рішенням господарського суду за позовом прокуратури Черкаської області в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України скасовано рішення про оформлення права власності на комплекс будівель НВПП „ДАК-Електропром” у м. Сміла та зобов’язано повернути державі орендоване майно державного підприємства. Про це інформує прес-служба прокуратури.

cherk-fond-derzmaina-fdmВідтак, цілісний майновий комплекс державного підприємства вартістю 1,6 млн. грн. повернеться у державну власність.

Згадане підприємство, НВПП "ДАК-Електропром", займається ремонтом електричних машин та апаратів, що коли-небудь випускалися й випускаються сьогодні, незалежно від роду струму, класу напруги, потужності, класу ізоляції, сфери використання, ступені виконання і охолодження: машини постійного струму, рідкісні чи побутові, спеціальні чи загальнопромислові, компресори чи навіть бронетехніка, йдеться на офіційному сайті підприємства.

«ДАК-Електропром» уже неодноразово потрапляв у поле зору журналістів. Два роки тому керівництво цього підприємства скаржилося на тиск з боку місцевих податківців, стверджуючи, що податковий «пресинг» продовжується вже кілька років, блокуються рахунки, гальмується налагоджена робота підприємства, що викликає соціальну напругу в колективі.

У податковій тоді відповіли, що численні протягом кількох років перевірки, умотивовані. А, власне, керівництво «ДАК-Електропром» відмовляється спілкуватися з фахівцями податкової, не хоче іти на компроміс. Натомість в усьому звинувачує працівників податкової міліції, які нібито не дають підприємству працювати.