ФОТО
| |

Бальчун розповів, як буде боротися з корупцією в “Укрзалізниці”

В. Бальчун. Фото gordonua

В. Бальчун. Фото gordonua

Новий очільник Укрзалізниці Войцех Бальчун розповів “НВ”, як має намір боротися з корупцією в компанії. “Я постійно чую про те, що корупція присутня. Але я не прокурор. І я не буду бігати з сокирою і шукати корупціонерів. Я буду намагатися зробити процедури прозоріше, ефективніше. І саме цим способом усувати корупцію”, – сказав він.

За його словами, буде проведено відбір, після чого залишаться ті співробітники, які будуть готові “присвятити життя змінам”.

З тими, хто не готовий йти цією дорогою, ми хочемо розлучитися“, – додав Бальчун.

Він підкреслив, що це буде професійний відбір.

Я вже зараз отримую десятки резюме, заяв з приводу роботи. Також у перші тижні люди центрального апарату будуть мати можливість показати себе. Ми їх не відкидаємо відразу, у всіх буде шанс. Ми будемо проводити конкурси на посади, запросимо зовнішніх експертів. Конкурси будуть прозорими: ми повинні показати, що зміни починаємо з себе“, – розповів Бальчун.

Він також підкреслив, що подолання корупції дозволить зменшити витрати без значного скорочення штату.

Ця міра не торкнеться тих людей, які важко працюють, особливо в самому низу“, – запевнив Бальчун.

20 квітня 2016 року Кабінет міністрів офіційно призначив главою Укрзалізниці поляка Войцеха Бальчуна . Він вступив на посаду 16 травня.

Після призначення Бальчун зізнався, що йому ніяково в розкішному інтер’єрі переговорного залу, призначеного для керівництва держкомпанії, яка десятиліттями отримувала бюджетні дотації.

Я в шоці“, – зізнався чиновник, відповідаючи на питання “НВ” про те, як він себе почуває в такій обстановці.

За словами Бальчуна, цей офіс виглядає створеним не для управління, а для “панування”.

А я хочу керувати, а не панувати“, – запевнив він.

“Новое время”

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії