За безпеку Добкіна, його сім’ї і майна відповідає Нацполіція

М.Добкін. Фото УНІАН

М.Добкін. Фото УНІАН

За охорону сім'ї й помешкання нардепа Михайла Добкіна має відповідати Нацполіція. Про це стало відомо з рішення Київського райсуду Харкова від 23 грудня 2015 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень. До вказаного судового рішення МВС відмовлялося надавати охоронців екс-губернатору Харківської області, щоб захистити резиденцію Добкіна від нападів активістів.

Виходячи з судових документів, у вересні 2015 року близько 200 невідомих у балаклавах напали на сімейний будинок екс-нардепа Михайла Добкіна. Нападники заблокували всі виходи з будівлі і вигукували погрози на адресу Добкіна. Після цього вони розмалювали огорожу будинку і стали перекидати через неї вибухові пакети, димові шашки та світлошумові гранати.

Як пишуть ЗМІ, будинок, про який йде мова, належить матері Добкіна завдяки неоднозначній майновій схемі. Резиденція являє собою будинок загальною площею в 1137 квадратних метрів, флігель в 128 квадратних метрів і винний льох в 195 квадратних метрів.

Побоюючись за себе і свою сім'ю, наприкінці вересня минулого року потерпілий звернувся в поліцію з проханням надати йому особисту охорону, а так само охорону будинку і членів його сім'ї. Він аргументував прохання тим, що це напад вже не перше, крім того, на його адресу постійно надходять погрози фізичної розправи. Тим не менш, слідчий відділ харківської поліції відмовився охороняти екс-нардепа та його майно.

Після цього Добкін звернувся до суду зі скаргою на рішення поліції. Розглянувши матеріали скарги, суд зобов'язав харківську поліцію забезпечити особисту охорону потерпілого, його дружини і дочок, а так само майна сім'ї. Головуючим суддею була Валентина Божко.

“Первая инстанция”

Довідка "Ні корупції!"

Я сьогодні поділяю позицію фракції регіонів Харківської обласної ради і теж одягнув футболку з написом "Беркут", ми підтримуємо не тільки "Беркут", ми підтримуємо всі спецпідрозділи і всіх співробітників міліції, які сьогодні, ризикуючи своїм життям і здоров'ям, охороняють громадський порядок, не допускаючи варварів і вандалів до погрому державних будівель і установ. Покидьки, які сьогодні ламають державне майно по всій країні, нічого в своєму житті не збудували, крім куренів, халабуд, а може бути, криївок про всяк випадок - тому, що ми їх туди заженемо з часом. Палити, ламати – це до себе, туди, в бандерштадт", - з виступу Михайла Добкіна на сесії Харківської обласної ради в підтримку спецпідрозділу "Беркут".

PS. "Зобовязати слідчого Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області ОСОБА_3 винести постанову про застосування до ОСОБА_2 - потерпілого у кримінальному провадженні № ЄРДР 12015220010000385 від 23.09.2015 року, заходи забезпечення безпеки у вигляді особистої охорони, охорони житла і майна.

Зобовязати слідчого СУ ГУНП в Харківській області ОСОБА_3 винести постанову про застосування до членів родини потерпілого ОСОБА_2: дружини ОСОБА_4, та доньок ОСОБА_5, ОСОБА_6 заходи забезпечення безпеки у вигляді особистої охорони у кримінальному провадженні № ЄРДР 12015220010000385 від 23.09.2015 року", - йдеться у вказаному рішенні суду.