ФОТО
| |

Нардеп-радикал Лозовий прийшов на допит в СБУ (доповнено)

А.Лозовий. Фото Фейсбук

А.Лозовий. Фото Фейсбук

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий з’явився на допит у слідчий відділ Головного управління Служби безпеки України (СБУ), повідомляє телеканал “112 Україна”.

“Я вирішив прийти на допит з тієї причини, щоб не було звинувачень і маніпуляцій, що я ховаюся, що я закриваюся депутатською недоторканністю”, – сказав він журналістам.

Лозовий також повідомив, що звернувся до голови СБУ з проханням, щоб його допит був у присутності преси, однак відповіді на прохання не отримав.

“Моя позиція – оскільки це явно політична справа – нехай мене допитує голова СБУ Грицак. І друга вимога – щоб це було в присутності преси. Вчора я звернувся з такою вимогою до Грицака. Він ніяк не відреагував“, – додав нардеп.

112.ua

Довідка “Ні корупції!”

Як ми інформували, сьогодні, 24 травня 2016 року, лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що “слідчі Генпрокуратури проводять обшук у будинку заступника голови Київської обласної ради від Радикальної партії Миколи Стариченка”.

При цьому він зазначив, що сьогодні ж в СБУ викликали на допит народного депутата від радикальної партії Андрія Лозового, минулого тижня викликали на допит депутата Андрія Артеменка.

На переконання Ляшка, ці дії пов’язані з “опозиційною діяльністю” Радикальної партії і “вимогою розслідувати корупцію і офшори президента і його оточення”.

У повістці, копію якої А.Лозовий розмістив на своїй сторінці у Фейсбук, вказано, що його викликають як свідка по кримінальному провадженню №12016100060002400.

VIKLIK-LOZOVIY

На уточнювальне запитання в коментарях, що це за провадження, А. Лозовий написав: “Вони навіть не вказали“.

В той же час, за повідомленням представника пресслужби СБУ Ганни Кобильчак, народний депутат Андрій Лозовий, якого сьогодні Служба безпеки України викликала на допит, проходить як свідок у справі про підрив автомобіля його колеги Володимира Парасюка.

У слідства виникла необхідність допитати народного депутата Лозового Андрія Сергійовича у зв’язку з необхідністю з’ясувати деякі обставини державної або громадської діяльності народного депутата Володимира Парасюка, і були в його адресу погрози. Він викликаний суто як свідок у цьому досудовому розслідуванні“, – розповіла вона.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії