Нардеп-радикал Лозовий прийшов на допит в СБУ (доповнено)

А.Лозовий. Фото Фейсбук

А.Лозовий. Фото Фейсбук

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий з'явився на допит у слідчий відділ Головного управління Служби безпеки України (СБУ), повідомляє телеканал "112 Україна".

"Я вирішив прийти на допит з тієї причини, щоб не було звинувачень і маніпуляцій, що я ховаюся, що я закриваюся депутатською недоторканністю", – сказав він журналістам.

Лозовий також повідомив, що звернувся до голови СБУ з проханням, щоб його допит був у присутності преси, однак відповіді на прохання не отримав.

"Моя позиція – оскільки це явно політична справа – нехай мене допитує голова СБУ Грицак. І друга вимога – щоб це було в присутності преси. Вчора я звернувся з такою вимогою до Грицака. Він ніяк не відреагував", – додав нардеп.

112.ua

Довідка “Ні корупції!”

Як ми інформували, сьогодні, 24 травня 2016 року, лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що “слідчі Генпрокуратури проводять обшук у будинку заступника голови Київської обласної ради від Радикальної партії Миколи Стариченка”.

При цьому він зазначив, що сьогодні ж в СБУ викликали на допит народного депутата від радикальної партії Андрія Лозового, минулого тижня викликали на допит депутата Андрія Артеменка.

На переконання Ляшка, ці дії пов’язані з “опозиційною діяльністю” Радикальної партії і “вимогою розслідувати корупцію і офшори президента і його оточення”.

У повістці, копію якої А.Лозовий розмістив на своїй сторінці у Фейсбук, вказано, що його викликають як свідка по кримінальному провадженню №12016100060002400.

VIKLIK-LOZOVIY

На уточнювальне запитання в коментарях, що це за провадження, А. Лозовий написав: "Вони навіть не вказали".

В той же час, за повідомленням представника прес-служби СБУ Ганни Кобильчак, народний депутат Андрій Лозовий, якого сьогодні Служба безпеки України викликала на допит, проходить як свідок у справі про підрив автомобіля його колеги Володимира Парасюка.

"У слідства виникла необхідність допитати народного депутата Лозового Андрія Сергійовича у зв'язку з необхідністю з'ясувати деякі обставини державної або громадської діяльності народного депутата Володимира Парасюка, і були в його адресу погрози. Він викликаний суто як свідок у цьому досудовому розслідуванні", - розповіла вона.