Суд зняв арешт з майна Каська

В.Касько. Фото – Facebook Олега Богачука

В.Касько. Фото – Facebook Олега Богачука

Апеляційний суд Києва зняв арешт з майна колишнього заступника генпрокурора Віталія Каська. Про це "Українській правді" повідомив адвокат Каська Андрій Стельмащук. "Апеляційний суд Києва розглянув апеляційні скарги на рішення Печерського суду про арешт майна Каська. Всі скарги задоволені, суд постановив зняти арешт", – сказав він.

Стельмащук додав, що цим рішенням суд також відмовив екс-генпрокурору Віктору Шокіну в його клопотанні про арешт майна Каська.

Адвокат додав, що 24 травня 2016 року цей же суд, але під головуванням іншого судді, розглядатиме скаргу на накладання запобіжного заходу Каську.

"Після завтрашнього рішення стане зрозуміло, у якому напрямку рухається ця справа", – сказав Стельмащук.

Як відомо, проти Каська розслідується справа за підозрою в незаконному отриманні службових квартир від держави.

Олег Шанковський, “Українська правда”

Довідка “Ні корупції!”

Як ми повідомляли, колишній Генпрокурор Віктор Шокін до його звільнення добився арешту квартири свого екс-заступника Віталія Каська на бульварі Дружби народів, 14-16 у Києві. Про це свідчила ухвала Печерського райсуду Києва від 22 березня.

За версією слідчих, Касько вчинив шахрайство, надавши недостовірну інформацію про відсутність постійного житла у Києві і, завищивши фактичну кількість членів сім’ї  у 2010-2014 роках, незаконно заволодів квартирою у столиці.

Сам Касько ці звинувачення відкидав, стверджуючи, що отримав квартиру законно.

При цьому виконуючий обов’язки генпрокурора Юрій Севрук в інтерв’ю “Українським новинам” заявляв, що, розслідуючи кримінальне провадження щодо службового житла колишнього заступника генпрокурора Віталія Каська, ГПУ не керувалася    міркуваннями “помсти”.