Столичні чиновники переплатили понад 100 тисяч гривень за ремонт школи

Київська школа № 316

Київська школа № 316

Чиновники управління капітального будівництва Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації переплатили підрядникам за капітальний ремонт столичної школи №316 106,2 тис грн.

Цей факт було встановлено в результаті аудиту відповідності діяльності управління капітального будівництва Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації як замовника під час виконання робіт у 2015 році з капітального ремонту в загальноосвітньому навчальному закладі № 316 по вул. Бажана, 32-А.

Текст із результатами перевірки розміщено на сайті Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Аудитори залучили до перевірки спеціалістів КП «Київекспертиза» та виявили завищення  виконаних будівельних робіт на загальну суму 106,2 тис. грн, чи 8,38 % від загальної вартості перевірених робіт. Зокрема, підрядникам ТОВ «Демос-буд» чиновники переплатили 104,6 тис. грн, а ТОВ «Будспецмонтаж» - 1,5 тис. грн.

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновником і керівником ТОВ «Демос-буд» є Сергій Михайлович Верещака.

Торік ТОВ «Демос-буд» та ТОВ «Технобуд компані» також замінювали вікна в освітніх закладах Дарницького району Києва: ДНЗ № 704, ЗНЗ № 291, ЗНЗ №160, ЗНЗ №266, ЗНЗ №315, ЗНЗ №302. На вищезазначених об’єктах, які виконують будівельні компанії ТОВ «Демос-буд» та ТОВ «Технобуд компані».

Як повідомляв «Ні корупції!», аудитори Київаудиту виявили, що КП «Київбудреконструкція» переплатила підряднику і халтурно наростила дамбу на сміттєзвалищі.