Справа дипломатів-контрабандистів: Клімкін обіцяє швидке розслідування

Фото з сайту Г.Москаля

Фото з сайту Г.Москаля

Розслідування всіх обставин за фактом спроби незаконно вивезти з України майже 60 тисяч пачок цигарок під виглядом дипломатичного вантажу буде проведено в найкоротші терміни. Про це глава МЗС України Павло Клімкін повідомив під час спілкування з пресою у Брюсселі, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Ми відразу сказали, що має бути повний доступ правоохоронних органів з самого початку. Це чоловік нашого консула, яка працює в Братиславі. Зараз розпочато розслідування, ми будемо сприяти. Ми повинні розібратися, чи не були причетні інші співробітники посольства до цього. Звичайно, висновки будуть дуже швидкими. Ми з Вадимом Пристайком вчора про це говорили, про висновки ви почуєте. Наша позиція дуже чітка – не просто нульова толерантність, а ми будемо боротися з такими випадками. Це не представник дипломатичної служби, але це член сім'ї представника дипломатичної служби", - сказав Клімкін.

Раніше заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив, що стосовно дипломата будуть вживатися заходи, якщо буде доведена причетність співробітника до контрабанди сигарет.

"112 Україна"

Довідка “Ні корупції!”

Як ми інформували, контрабандні цигарки в якості дипломатичного вантажу намагався вивезти з країни чоловік першого секретаря посольства України у Словаччині Оксани Ліщишин. Про це повідомляється на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

За його інформацією, 21 травня 2016 року на пункті пропуску “Лужанка”, що на українсько-угорському кордоні, припинена спроба контрабанди великої партії сигарет, яку намагалися вивезти з України під виглядом дипломатичного вантажу.