Одеський депутат “За” звільнення від податку підприємства, на якому працює

Санаторій Горького Одеса

Депутат Одеської міської ради Малихіна Тетяна Ігорівна на сесії 27.04.16 р. проголосувала "ЗА" звільнення від земельного податку підприємства, на якому працює.

Надання пільг та привілеїв фірмам і підприємствам, які пов'язані з одеськими депутатами, вже стало традиційним. Антикорупційний офіс вже писав, про те як приватна клініка отримує знижки на оренду, маючи "своїх" депутатів у складі промерської партії. 

Наразі йде мова про дочірнє підприємство «Клінічний санаторій ім. Горького» Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», яке намагається відсудити у держави право на власність будівлями в яких функціонує. 

Головним лікарем санаторію є депутат Одеської міської ради від "БПП" Малихіна Тетяна Ігорівна

За результатами голосування цей санаторій отримав пільги на сплату земельного податку, звільнившись від нього зовсім. 

Поіменне голосування свідчить, що Тетяна Ігорівна "підтримує" надання пільг санаторію. Її електорат може розцінити це як "конфлікт інтересів".

Складається враження, що депутат представляє інтереси свого роботодавця, а не виборців з 9-го виборчого округу. Можливо, депутатові слід згадати, що податки формують бюджет міста, який впливає на якість життя її виборців.

Виборцям нагадуємо, що до депутата можна звернутись за адресою  вул. Фонтанська дорога, 165, ДП «Клінічний санаторій ім.Горького», адміністративний корпус, 2 поверх.

Контактні дані приймальні:
- Тел: (044) 747-82-45;
- Факс: (044) 747-82-45;
електронна адреса: mti@sovet.odessa.ua
Години прийому:
- Особисто депутатом: вівторок з 16.00 до 18.00;
- Помічником (ми) депутата: четвер з 16.00 до 18.00.

Можливо депутат пояснить Вам, чому саме її роботодавця звільнено від земельного податку.

Катерина Маденс, для «Ні корупції!»

Для підготовки цієї статті використовувались матеріали, зібрані в рамках проекту “Громадський контроль Одеської міської ради”, що реалізується організацією“Антикорупційний офіс” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.