У Дніпрі поліцейські торгували наркотиками

Речові докази. Фото npu.gov.ua

Речові докази. Фото npu.gov.ua

Ділків у погонах затримали оперативники управління внутрішньої безпеки спільно з представниками УСБУ і прокуратури Дніпра. Встановлено факти, коли поліцейські змушували наркозалежних продавати наркотики іншим. Поліцейських затримано, відкрито кримінальне провадження.

Правоохоронці встановили, що двоє оперуповноважених одного з відділів поліції Дніпропетровської області неодноразово збували наркотики. До цього процесу вони залучали наркозалежних місцевих мешканців, аби ті продавали наркотики та психотропні речовини іншим наркоманам. При цьому збувачів самі поліцейські пізніше затримували і змушували платити гроші за непритягнення до кримінальної відповідальності.

19 травня 2016 року цих поліцейських затримали працівники управління внутрішньої безпеки в Дніпропетровській області Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції, УСБУ та прокуратури. Затримання було проведено у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.2 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Працівників поліції затримано в порядку ст.208 КПК України. Вилучені наркотичні засоби направлено на експертне дослідження. На даний час слідчі дії тривають.

Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції