Співробітники “Київстар” не сплатили понад 2,3 мільярда податків – ГПУ

STARСлужбові особи мобільного оператора "Київстар" шляхом фіктивних господарських операцій в 2014 році умисно ухилилися від сплати податків на суму понад 2,3 мільярда гривень. Про це, згідно повідомлення управління зв'язків з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України. свідчать висновки ревізії.

Як зазначається у повідомленні, управління нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за матеріалами документальної перевірки ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах співробітниками компанії "Київстар".

Кримінальне провадження розслідують слідчі органів фіскальної служби.

Між тим, у "Київстарі" нагадали, що, як вже раніше повідомлялося, органи ДФС проводили документальну перевірку "Київстар" за період 2009-2014 років. За результатами цієї перевірки прийняті податкові рішення, якими оператору донараховано грошові зобов'язання на суму 1,3 мільярда гривень.

"На сьогоднішній день "Київстар" оскаржує необґрунтоване донарахування грошових зобов'язань в суді, у зв'язку з чим такі зобов'язання не підлягають оплаті. Про кримінальне провадження за матеріалами документальної перевірки "Київстар" ми дізналися з повідомлення на сайті Генеральної прокуратури України. "Київстар" не отримував жодних повідомлень від органів досудового слідства чи прокуратури щодо розпочатого кримінального провадження", - відзначили в прес-службі оператора.

“Інтерфакс-Україна”