Проводяться слідчі дії в департаменті КМДА, чиновників якого викрито на хабарництві

KMDAСпівробітники правоохоронних органів 19 травня 2016 року розпочали проведення слідчих дій в приміщенні Департаменту міського благоустрою та збереження природого середовища, повідомляє кореспондент телеканалу "112 Україна".

"Ми встигли поспілкуватися з представником департаменту, він повідомив, що слідчі дії відбуваються згідно з ухвалою суду з 11 ранку. Ще дві години тому люди виглядали з вікон і говорили, що їх не випускають з приміщення, що вони не можуть вийти, однак після 18:00 їх почали випускати. Ми обійшли навколо будівлі, щоб подивитися, чи є представники СБУ або Нацполіції біля приміщення, та нікого не побачили. Але коли людей випускали з приміщення, то побачили, що їх випускають люди у балаклавах", - повідомляє телеканал.

112.ua

Довідка "Ні корупції!"

Як ми інформували, співробітники Служби безпеки України за сприяння керівництва столиці викрили на хабарництві чиновників Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської держадміністрації і Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Посадовці вимагали хабарі з керівників газозаправних станцій за неперешкоджання підприємницькій діяльності та повернення демонтованих заправних комплексів. Співробітники спецслужби затримали чиновника КМДА та посередника-адвоката в одному з київських офісних центрів.

Зловмисники “стягували” шістдесят тисяч гривень данини за дві заправки від керівника мережі станцій. Правоохоронці задокументували отримання здирниками ще 120 тисяч гривень хабарів за два останніх місяці.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво здійснює Генеральна прокуратура України, досудове слідство веде Головне слідче управління Нацполіції.