Корупційного кумівства на держпідприємствах не буде – Гройсман

provalПрем'єр Володимир Гройсман запевнив, що керівники державних підприємств будуть призначатися на відкритих конкурсах. Про це він заявив 19 травня 2016 року  на засіданні уряду під час презентації плану пріоритетних кроків уряду.

"Не можна призначати на державні підприємства по блату. Бо цей блат потім вилітає у втрати десятків і десятків мільярдів, які належать українському народу. А вони всі виходять у тіньові схеми і в корупційні інші речі", – сказав він.

Гройсман також заявив про необхідність подальшої приватизації державних підприємств, залишивши у власності держави лише стратегічні.

"А всі інші хай йдуть в економіку. Хай працюють на Україну і українців, а не на окремих людей, які контролюють ці підприємства", – додав він.

"Українська правда"

Довідка "Ні корупції!"

Як ми повідомляли, на сервісі петицій офіційного інтернет-представництва Президента України опублікували петицію, в якій главі держави Петру Порошенку запропонували додати в декларацію про доходи графу “кількість кумів”.

Відповідно до поточної політичної ситуації, коли на посади ставлять своїх близьких кумів, незважаючи на відсутність фахової освіти у них по вакансіях, платник податку, а також виборець має право знати, за кого він голосує, а саме бачити, за яку кількість кумів він віддає свій голос”, — йдеться у тексті.

Дану петицію 13 травня 2016 року зареєстрував Петро Савчук.