В Києві чиновники КМДА та ДНС “погоріли” на хабарі

Під час затримання хабарників. Фото СБУ

Під час затримання хабарників. Фото СБУ

Співробітники Служби безпеки України за сприяння керівництва столиці викрили на хабарництві чиновників Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської держадміністрації і Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Посадовці вимагали хабарі з керівників газозаправних станцій за неперешкоджання підприємницькій діяльності та повернення демонтованих заправних комплексів. Співробітники спецслужби затримали чиновника КМДА та посередника-адвоката в одному з київських офісних центрів.

Зловмисники "стягували" шістдесят тисяч гривень данини за дві заправки від керівника мережі станцій. Правоохоронці задокументували отримання здирниками ще 120 тисяч гривень хабарів за два останніх місяці.

Тривають обшуки на робочих місцях та в помешканнях чиновників і посередника.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про затримання зловмисників згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Процесуальне керівництво здійснює Генеральна прокуратура України, досудове слідство веде Головне слідче управління Нацполіції.

Прес-центр СБУ