Антимонопольний комітет дослідить проведення тендеру в Чигиринському заповідникові

antimonopol-ua-cherk
Враховуючи ситуацію, що склалася навколо Національного історико-культурного заповідника «Чигирин», публікацію в  ЗМІ, Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало дослідження щодо прозорості проведення тендеру. Про це повідомила прес-служба установи.

«Пропонуємо всім учасникам ринку, громадськості та іншим, у кого є наявна інформація, що може бути використана комітетом під час дослідження, направляти її за адресою:
вул. Смілянська, 23, м. Черкаси, 18002, Е-mail-ck@amcu.gov.ua.
» - закликали службовці в офіційному повідомленні.

Як вже повідомляв «Ні корупції», тендер на закупівлю послуг охорони більше місяця не дає спокою двом державним установам.

chygyryn-muzej-cherk

Національний історико-культурний заповідник “Чигирин” звинувачує Управління поліції охорони у Черкаській області у тиску через результати відкритих торгів, із яких державна організація вийшла аутсайдером. Поліція ж, у свою чергу, відкидає усі обвинувачення і закидає музейникам упередженість під час проведення процедури.

У тендерних торгах узяли участь Приватне підприємство «Шериф-захист», Управління поліції охорони в Черкаській області та ТОВ «Т-С-К».
Суми пропозицій учасників склали 2321081,28 грн., 2595818,40 грн., 2267697,60 грн. відповідно.
Власне, ТОВ «Т-С-К», з найнижчою ціновою пропозицію і стало переможцем тендеру.